Praca na Zanzibarze

Należąca do Tanzanii wyspa przyciąga do siebie nie tylko Polaków, którzy pragną wypoczynku na plaży pod palmami, ale również tych, którzy planują znaleźć w tym pięknym miejscu pracę. Najczęściej się zdarza, że praca znajduje się w hotelu, gdzie nie rzadziej właścicielem okazuje się również Polak.

Zanzibar każdego roku okazuje się coraz bardziej popularny i cieszy się coraz większym zainteresowaniem turystów z Polski. Polacy znajdują się na trzecim miejscu obywateli, którzy najchętniej odwiedzają tę wyspę na Oceanie Indyjskim. Jednak kierunek Zanzibar nie obierają jedynie Ci, którzy chcą beztrosko wypoczywać.

Hotel Jambiani Villas poszukuje właśnie osoby na stanowisko reservation and guest relationship manager. Obiektem zarządza Maciej Zieliński, który ma pod sobą też dwa inne hotele: Passion Boutique Hotel oraz greenZ Apartments. W sumie to sześć lokalizacji, które oferują noclegi dla 90 gości. – Wszystkie nasze obiekty są butikowe, tak aby każdy miał prywatność – podkreśla w rozmowie z Business Insider Polska Maciej Zieliński.

– Ogłoszenie, które zamieściłem jest skierowane do Polaków, ponieważ potrzebujemy osoby do obsługi gości polskojęzycznych, więc w tym przypadku ok. 90 proc. zgłoszeń jest z Polski – mówi Zieliński.

Potrzebna jest znajomość języka angielskiego na poziomie, który pozwala na swobodną i płynną komunikację. Dodatkowym atutem będzie znajomość innych języków. Trzeba posiadać prawo jazdy kategorii B. Kandydat musi też być m.in. komunikatywny, zaangażowany, umieć rozwiązywać problemy.

Powiązane artykuły