PUP Augustów

Augustów

Powiatowy Urząd Pracy Augustów

PUP Augustów
PUP Augustów

 

ul. Mickiewicza 2
16-300 Augustów

 

 

 

PUP Augustów  jest otwarty w godzinach:

Poniedziałek 7:00 – 15:00
Wtorek 7:00 – 15:00
Środa 7:00 – 15:00
Czwartek 7:00 – 15:00
Piątek 7:00 – 15:00

Kontakt PUP Augustów:

Centrala  087  644  49  00
Fax:  087 644  77  08

Szczegółowy wykaz kontaktów do PUP Augustów:

  1.  Kierownictwo Urzędu:
  • Dyrektor
    Andrzej Jan Krzywicki
    e-mail: dyrektor@pup.augustow.pl
    tel. 087 644 49 00
    I piętro pokój 12
  •  Zastępca Dyrektora
    Mirosław Karolczuk
    e-mail: vice@pup.augustow.pl
    tel. 087 644 49 10
    I piętro pokój 13
  • Główny Księgowy
    Jadwiga Skiędziel
    e-mail: skiedziel@pup.augustow.pl
    tel. 087  644 49 21
    I piętro pokój 14
  1. Sekretariat / Centrala:
  • Sekretarka
    Anna Klukowska
    tel. 087 644 4900,
    tel. 087 643 5802,
    tel. 087 643 5803,
    tel. 087 644 6890
    I piętro pokój 11
  1. Informacja:
  • Inspektor powiatowy
    Jadwiga Piotrowska
    tel. 087 644 49 28
    Parter stanowisko 1
  1. Rejestracja:
  • Inspektor powiatowy
    Elżbieta Niedźwiecka
    tel. 087 644 49 09
    Parter Stanowisko 16
  • Starszy referent
    Dorota Ostrokołowicz
    tel. 087 644 49 08
    Parter Stanowisko 15
  1. Wypłaty świadczeń:
  • Kierownik Działu Ewidencji Świadczeń i Informacji
    Krystyna Zdancewicz
    e-mail: zdancewicz@pup.augustow.pl
    tel. 087 644 49 26
    Parter Pokój 9
  • Inspektor Powiatowy
    Anna Beata Juchniewicz
    tel. 087 644 49 27
    Parter Pokój 9
  1. Szkolenia:
  • Specjalista ds. Rozwoju Zawodowego
    Lidia Hańczuk
    e-mail: szkolenia@pup.augustow.pl
    tel. 087 644 49 15
    I piętro pokój 18
  1. Pośrednictwo Pracy:
  • Pośrednik Pracy II Stopnia
    Katarzyna Łoś
    e-mail: eures@pup.augustow.pl
    tel. 087 644 49 04
    Parter Stanowisko 11
  • Pośrednik Pracy I Stopnia
    Krzysztof Szymański
    e-mail: szymanski@pup.augustow.pl
    tel. 087 644 49 05
    Parter Stanowisko 12
  • Pośrednik Pracy
    Alicja Turowska
    tel. 087 644 49 06
    Parter Stanowisko 13
  • Pośrednik Pracy
    Małgorzata Raczkowska
    tel. 087 644 49 07
    Parter Stanowisko 14
  1. Poradnictwo zawodowe:
  • Doradca Zawodowy II Stopnia
    Urszula Wolny
    e-mail: wolny@pup.augustow.pl
    tel. 087 644 49 14
    I piętro pokój 18
  • Doradca Zawodowy
    Anna Chmielewska
    e-mail: chmielewska@pup.augustow.pl
    tel. 087 644 49 11
    I piętro pokój 18
  • Doradca Zawodowy I Stopnia
    Jolanta Marczewska
    e-mail: marczewska@pup.augustow.pl
    tel. 087 644 49 12
    I piętro pokój 18
  1. Instrumenty Rynku Pracy
  • Inspektor Powiatowy
    Zofia Krupińska
    e-mail: krupińska@pup.augustow.pl
    tel. 087 644 49 17
    I piętro pokój 15
  • Specjalist ds. Aktywizacji
    Katarzyna Zyskowska
    e-mail: zyskowska@pup.augustow.pl
    tel. 087 644 49 18
    I piętro pokój 15
  • Inspektor Powiatowy
    Sławomir Różański
    e-mail: rozanski@pup.augustow.pl
    tel. 087 644 49 01
    Parter Stanowisko 9
  •  Inspektor
    Luiza Łazar
    e-mail: lazar@pup.augustow.pl
    tel. 087 644 49 02
    Parter Stanowisko 8
  1. Klub Pracy
  • Lider Klubu Pracy
    Anna Pycz
    e-mal: klub@pup.augustow.pl
    tel. 087 644 49 13
    Augustów. ul. Wojska Polskiego 54, Budynek Powiatowego Zarządu Dróg
  1. Statystyka/ Informatyka
  • Informatyk
    Urszula Grzybowska
    e-mail: grzybowska@pup.augustow.pl
    tel. 087 644 49 23
    I piętro pokój 19

 

e-mail PUP Augustów:

sekretariat@pup.augustow.pl

Strona www Powiatowy Urzęd Pracy Augustów :

http://pup.augustow.pl/

Mapa lokalizacji PUP Augustów:

 


Wyświetl większą mapę

Powiązane artykuły