PUP Białobrzegi

Białobrzegi

Powiatowy Urząd Pracy Białobrzegi

PUP Białobrzegi
PUP Białobrzegi

ul. Składowa 5
26-800 Białobrzegi

 

 

 

PUP  Białobrzegi jest otwarty w godzinach:

Poniedziałek 7:30 – 15:30
Wtorek 7:30 – 15:30
Środa 7:30 – 15:30
Czwartek 7:30 – 15:30
Piątek 7:30 – 15:30

Rejestracja osób bezrobotnych w PUP Białobrzegi odbywa się:

Poniedziałek 9:00 – 14:00
Wtorek 9:00 – 14:00
Środa 9:00 – 14:00
Czwartek 9:00 – 14:00
Piątek 9:00 – 14:00

Obsługa osób bezrobotnych odbywa się:

Poniedziałek 8:00 – 14:00
Wtorek 8:00 – 14:00
Środa 8:00 – 14:00
Czwartek 8:00 – 14:00
Piątek 8:00 – 14:00

Szczegółowy wykaz telefonów do Powiatowy Urząd Pracy Białobrzegi:

  • Tel. (48) 613 24 80
  • Dyrekcja Urzędu Pracy
  1. Dyrektor
    Anna Wieczorek
    e-mail: a.wieczorek@pupbialobrzegi.pl
    nr. wewnętrzny 104
    pokój nr. 4
  • Sekretariat
  1. Sekretarka
    Aneta Sielezin
    tel. (48) 613 24 80 nr. wewnętrzny 100
    pokój nr.3
  • Dział Administarcyjno- Oraganizacyjny
  1. Starszy Inspektor Powiatowy
    Barbara Ginter
    e-mail: b.ginter@pupbialobrzegi.pl
    nr. wewnętrzny 105
    pokój nr. 5
  • Dział Finansowo- Księgowy
  1. Główny Księgowy
    Krzysztof Wilk
    e-mail: k.wilk@pupbialobrzegi.pl
    nr. wewnętrzny 110
    pokój nr. 10
  2. Ewelina Ciałkowska
    e-mail: e.cialkowska@pupbialobrzegi.pl
    nr. wewnętrzny 110
    pokój nr. 10
  3. Grażyna Kowalczyk
    nr. wewnętrzny 110
    pokój nr. 10
  • Referent ds. Informacji, Referencji i Świadczeń
  1. Kierownik Referatu
    Anna Kacprzak
    e-mail: anna.kacprzak@pupbialobrzegi.pl
    nr. wewnętrzny 113
    pokój nr. 2
  2. Inspektor Powiatowy
    Elżbieta Kot
    nr. wewnętrzny 113
    pokój nr. 2
  • Centrum Aktywizacji zawodowej
  1. Kierownik
    Halina Mazurkiewicz
    e-mail: h.mazurkiewicz@pupbialobrzegi.pl
    nr. wewnętrzny 106
    pokój nr. 15
  2. Lider klubu pracy
    Aneta Rogin
    e-mail: a.rogin@pupbialobrzegi.pl
    nr. wewnętrzny 103
    pokój nr. 17
  3. Doradca Zawodowy
    Urszula Zgiep
    nr. wewnętrzny 117
    pokój nr. 18
  4. Specjalista ds. Rozwoju Zawodowego
    Agnieszka Marcjanek
    e-mail: a.marcjanek@pupbialobrzegi.pl
    nr. wewnętrzny 117
    pokój nr. 18
  • Pośrednictwo Pracy 
  1. Pośrednik Pracy
    Joanna Ziółek
    e-mail: j.ziolek@pupbialobrzegi.pl
    nr. wewnętrzny 116
    pokój nr. 16
  2. Pośrednik Pracy
    Ewa Adamczewska
    e-mail: e.adamczewska@pupbialobrzegi.pl
    nr. wewnętrzny 115
    pokój nr. 16
  3. Pośrednik Pracy
    Marlena Pytka
    e-mail:  m.pytka@pupbialobrzegi.pl
    nr. wewnętrzny 102
    pokój nr. 16
  4. Pośrednik Pracy
    Agnieszka Zych
    e-mail: a.zych@pupbialobrzegi.pl
    nr. wewnetrzny 114
    pokój nr. 16
  5. Pośrednik Pracy
    Monika Leśnowolska
    e-mail:  m.lesnowolska@pupbialobrzegi.pl
    nr. wewnętrzny 107
    pokój nr. 7
  • Rynek Pracy
  1. Starszy Inspektor Powiatowy
    Urszula Sobczak
    e-mail: u.sobczak@pupbialobrzegi.pl
    nr. wewnętrzny 107
    pokój nr. 7
  2. Inspektor Powiatowy
    Agnieszka Kacprzak
    e-mail:  agnieszka.kacprzak@pupbialobrzegi.pl
    nr. wewnętrzny 109
    pokój nr. 6

e-mail PUP Białobrzegi :

sekretariat@pupbialobrzegi.pl

Strona www Powiatowy Urzęd Pracy Białobrzegi  :

http://bialobrzegi.naten.pl/

Mapa lokalizacji PUP Białobrzegi :


Wyświetl większą mapę

Powiązane artykuły