PUP Lublin

PUP Lublin

Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie

Powiatowy Urząd Pracy
ul. Mełgiewska 11c,
20-209 Lublin

Godziny otwarcia PUP Lublin

Poniedziałek 7.30-15.30
Wtorek 7.30-15.30
Środa 7.30-15.30
Czwartek 7.30-15.30
Piątek 7.30-15.30

Numer telefonu do Powiatowego Urzędu Pracy

Informacja / Centrala :
81 745-18-15
81 745-18-16
81 745-18-17
81 749-66-36
81 745-19-01
Sekretariat pok. 212
tel.: 81 745-18-15, 81 745-18-16, 81 745-18-17, 81 749-66-36, 81 745-19-01
fax: wew. 222
e-mail: urzad@puplublin.pl lul1@praca.gov.pl

Dyrektor PUP Lublin
pok. 212
Zastępca Dyrektora PUP Lublin
pok. 212

Rejestracja, wypłata świadczeń (zasiłki, stypendia) pok. 201a tel. wew. 258

Ubezpieczenia pok. 201b tel. wew. 264
e-mail: ubezpieczenia@puplublin.pl

Pośrednictwo pracy pok. 100, 101, 102, 103, 104 tel. 81 745-18-15 lub wew. 277, 261, 274, 256
e-mail: rnitkiewicz@puplublin.pl

Programy rynku pracy pok. 200, 202 tel. wew. 257, 272
e-mail: projekt.ewisniewska@puplublin.pl a.mazur@puplublin.pl

Orzecznictwo, zaświadczenia pok. 203 tel. wew. 275

Doradcy zawodowi pok. 108, 107 tel. wew. 270, 271
e-mail: doradcy@puplublin.pl

Dotacje na podjęcie działalności gospodarczej pok. 209 tel. wew. 260
e-mail: dotacje@puplublin.pl

Staże, prace interwencyjne, roboty publiczne, doposażenie stanowiska pracy pok. 208 tel. wew. 259
e-mail: akt.formy@puplublin.pl

Szkolenia, studia podyplomowe, dodatek aktywizacyjny pok. 100, 203 tel. wew. 227, 275
e-mail: szkolenia@puplublin.pl

Kadry pok. 201c tel. wew. 255
e-mail: kadry@puplublin.pl

Księgowość pok. 205 tel. wew. 229, 247
e-mail: ksiegowosc@puplublin.pl

Radca prawny pok. 201c tel. wew. 255

Archiwum pok. 210 tel. wew. 249
e-mail: archiwum@puplublin.pl

Informatyk pok. 211 tel. wew. 253
e-mail: it@puplublin.pl

FAX Powiatowego Urzędu Pracy

fax: wew. 222

Strona internetowa Powiatowego Urzędu Pracy

http://www.puplublin.pl/

Adres e-mail Powiatowego Urzędu Pracy

urzad@puplublin.pl

Oferty pracy w PUP Lublin

http://www.puplublin.pl/oferty

Mapa dojazdu do PUP Lublin


 PUP Lublin

Powiązane artykuły