PUP Mońki

Mońki

Powiatowy Urząd Pracy Mońki

PUP Mońki
PUP Mońki

 

ul. Wyzwolenia 22
19-100 Mońki

 

 

 

PUP  Mońki jest otwarty w godzinach:

Poniedziałek 7:30 – 15:30
Wtorek 7:30 – 15:30
Środa 7:30 – 15:30
Czwartek 7:30 – 15:30
Piątek 7:30 – 15:30

Interesanci przyjmowani są w PUP Mońki od poniedziałku do piątku od godz. 7:30 – 15:30.

Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Mońkach przyjmuje w sprawach skarg i wniosków w siedzibie Urzędu przy ul. Wyzwolenia 22, w poniedziałki, w godzinach  11:00-14:00.

Kontakt PUP Mońki:

Tel. (85) 727 87 10
Fax. (85) 727 87 10

Szczegółowy wykaz telefonów do PUP Mońki:

  1. Dział Ewidencji Świadczeń:
  • Katarzyna Sojko
    Kierownik Działu Ewidencji i Świadczeń
    Pokój: 2
    e-mail: katarzyna.sojko@pupmonki.pl
    Telefon: (85) 727 87 21
  • Teresa Rafałko
    Inspektor powiatowy
    Pokój: 3
    e-mail: teresa.rafalko@pupmonki.pl
    Telefon: (85) 727 87 18
  • Andrzej Klim
    Inspektor powiatowy
    Pokój: 3
    e-mail: andrzej.klim@pupmonki.pl
    Telefon: (85) 727 87 18
  • Agnieszka Sobolewska
    Specjalista ds. ewidencji i świadczeń
    Pokój: 3
    e-mail: agnieszka.sobolewska@pupmonki.pl
    Telefon: (85) 727 87 18
  1. Dział Księgowo-Finansowy
  • Renata Rożko
    Główna Księgowa
    Pokój: 5
    e-mail: renata.rozko@pupmonki.pl
    Telefon: (85) 727 87 16
  •  Agnieszka Małyszko
    Księgowa
    Pokój: 5
    e-mail: agnieszka.malyszko@pupmonki.pl
    Telefon: (85) 727 87 19
  • Ewa Sokołowska
    Księgowa
    Pokój: 5
    e-mail: ewa.sokołowska@pupmonki.pl
    Telefon: 85 727 87 16
  1. Dział Aktywizacji Zawodowej
  • Agnieszka Chodkiewicz
    Kierownik Działu Centrum Aktywizacji Zawodowej oraz p.o. Zastępca Dyrektora
    Pokój: 4
    e-mail: agnieszka.chodkiewicz@pupmonki.pl
    Telefon: (85) 727 87 12
  • Sławomir Dębowski
    Specjalista ds. rozwoju zawodowego
    Pokój: 1
    e-mail: sławomir.debowski@pupmonki.pl
    Telefon: (85) 727 87 26
  • Halina Mońko
    Inspektor/ Lider Klubu Pracy
    Pokój: 2
    e-mail: halina.monko@pupmonki.pl
    Telefon: (85) 727 87 28
  • Błażej Buńkowski
    Doradca zawodowy I stopnia
    Pokój: 5
    e-mail: blazej.bunkowski@pupmonki.pl
    Telefon: (85) 727 87 25
  • Zbigniew Kuc
    Doradca zawodowy/ Lider Klubu Pracy
    Pokój: 5
    e-mail: zbigniew.kuc@pupmonki.pl
    Telefon: (85) 727 87 25
  • Aldona Sut
    Pośrednik pracy- stażysta
    Pokój: 6
    e-mail: aldona.sut@pupmonki.pl
    Telefon: (85) 727 87 15
    Wizytówka: pobierz wizytówkę
  • Sebastian Kulikowski
    Pośrednik pracy I stopnia
    Pokój: 7
    e-mail: sebastian.kulikowski@pupmonki.pl
    Telefon: (85) 727 87 24
  • Izabela Bartnikiewicz
    Specjalista ds. programów- stażysta
    Pokój: 7
    e-mail: izabela.bartnikiewicz@pupmonki.pl
    Telefon: (85) 727 87 24
  • Małgorzata Miękisz
    Stanowisko: Pośrednik pracy
    Pokój: 1
    e-mail: malgorzata.miekisz@pupmonki.pl
    Telefon: (85) 727 87 27
  • Edyta Stankiewicz
    Pośrednik pracy
    Pokój: 1
    e-mail: edyta.stankiewicz@pupmonki.pl
    Telefon: (85) 727 87 23
  • Paulina Szydłowska
    Pośrednik pracy – stażysta
    Pokój: 1
    e-mail: paulina.szydlowska@pupmonki.pl
    Telefon: (85) 727 87 17
  1. Dział Organizacyjno- Administracyjny
  • Robert Rożko
    Kierownik Działu Organizacyjno- Administracyjnego
    Pokój: 4
    e-mail: robert.rozko@pupmonki.pl
    Telefon: (85) 727 87 13
  • Barbara Kaskiewicz
    Inspektor
    Pokój: 7
    e-mail: barbara.kaskiewicz@pupmonki.pl
    Telefon: 85 727 87 14
  • Paulina Bogdańska
    Referent ds. obsługi sekretariatu
    Pokój: 6
    e-mail: paulina.bogdanska@pupmonki.pl
    Telefon: (85) 727 87 10
  • Paweł Godlewski
    pomoc administracyjna
    Pokój: 4
    e-mail: pawel.godlewski@pupmonki.pl
    Telefon: (85) 727 87 13

e-mail PUP Mońki:

bimo@praca.gov.pl

Strona www Powiatowy Urzęd Pracy Mońki :

http://www.pupmonki.pl/Formy-aktywizacji/Biezace

Mapa lokalizacji PUP Mońki:


Wyświetl większą mapę

Powiązane artykuły